Розроблено новий метод лікування харчової алергії

15 Грудень, 2017 - 13:00

Американські вчені представили терапію для дітей, які страждають від більш ніж однієї важкої харчової алергії.

Зазвичай при множинній алергії лікарі просто радять утримуватися від всіх проблемних продуктів. Це непросто і загрожує недоїданням. Однак ліків проти  множинної алергії немає. Між тим, майже у третини людей з харчовою алергією фіксуються реакції більше ніж на один продукт. Спеціально для таких випадків Медична школа Стенфордського університету протестувала нову схему лікування, повідомляє УНІАН.

В рамках останнього дослідження вчені випробували унікальний підхід за участю  48 дітей 4-15 років, що мали множинну алергію, включаючи алергію на мигдаль, кеш'ю, яйця, фундук, молоко, арахіс, кунжут, сою, волоські горіхи, пшеницю. В основі терапії лежав препарат проти астми омалізумаб з імунотерапією (влаштовувався контакт з алергенами з поступовим збільшенням дозування). Омалізумаб безпечно прискорював процес  звикання до алергенів. Загальний курс лікування препаратом тривав 8 тижнів перед тим, як починалася імунотерапія. Далі йшли ще 8 тижнів комбінованого лікування і ще 20 тижнів імунотерапії. У підсумку 85% пацієнтів з основної групи змогли нормально переносити невеликі дози двох харчових алергенів проти 33% пацієнтів з контрольної групи, що приймали плацебо.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.