Дієтологи назвали продукти, які покращують настрій і захищають від стресу

15 Грудень, 2017 - 14:45

Американські вчені з Бінгемтонського університету з'ясували, що їжа по-різному впливає на психічний стан людей різного віку. Робота фахівців опублікована в MedicalXpress.

У процесі дослідження люди з різних країн заповнювали онлайн-опитувальник, в якому описували свої харчові вподобання, раціон і описували свій психологічний стан. Вивчивши результати, вчені встановили, що на настрій людей у віці 18-29 років в значній мірі впливає м'ясо. Його регулярне вживання призводить до накопичення в мозку хімічних речовин (в першу чергу серотоніну і дофаміну), які викликають відчуття задоволення. А от молоді люди, які їли м'ясо менше трьох разів на тиждень і при цьому не займалися спортом, виявились більш схильними до психічних розладів.

Тоді як особи старше 30 років чутливо реагують на утримання від продуктів, які містять антиоксиданти, мова, зокрема, про червоне вино, зелений чай, квасолю, артишоки. Така їжа нейтралізує дію вільних радикалів, а з віком їх кількість зростає, що може призводити до психічних розладів, пише maximum.fm.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.