Виявлено простий спосіб боротьби з прищами - і допомога косметолога не знадобиться

15 Грудень, 2017 - 15:15

Виявляється, в боротьбі з прищами може допомогти низькоглікемічна дієта. Йдеться про список продуктів з низьким глікемічним індексом. Це показник, який визначає, як швидко після вживання страви в крові підвищується рівень цукру.

Страви з високим глікемічним індексом провокують стрибки рівня цукру в крові й інсуліну. Через це сальні залози переходять в режим посиленої роботи і виділяють більше шкірного сала, яке закупорює пори. Що й приводить до збільшення кількості прищів. Ось чому важливо утримуватися від продуктів харчування з високим
глікемічним індексом. Мова про цукор, продукти з пшеничного борошна, десерти, пластівці для сніданку й іншу перероблену їжу.

До продуктів з низьким глікемічним індексом відносять багаті волокнами овочі, фрукти, цільнозернові, горіхи. 

За результатами дослідження, дієта, в якій 25% енергії людина  отримує з білків, а 45% – з вуглеводів з низьким глікемічним індексом, призводить до  суттєвого зниження вугревого висипу, пише ukrhealth.net.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.