Не можете виспатися — дочекайтеся пенсії: так радять вчені

16 Грудень, 2017 - 10:00

Чимало людей стикається з безсонням і проблемами зі сном. Але від усього можна позбутися. Досить дочекатися, коли у вас настане пенсія.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Університету Турку (Фінлянадія). Вони проаналізували дані про стан здоров'я майже шести тисяч добровольців. Всі вони вийшли на пенсію в 2000-2011 роках.

Добровольцям треба було відповісти на питання про тривалість сну і проблеми зі сном, які у них виникають. З'ясувалося, що в останні роки роботу у 30% добровольців виникали проблеми зі сном. А ось після виходу на пенсію на це могли поскаржитися тільки 26% добровольців.

Згідно з результатами дослідження, після виходу на пенсію тривалість сну у респондентів істотно збільшилася. Більш суттєві зміни відбулися у людей, які мали проблеми зі сном або зловживали алкоголем, коли ще перебували в працездатному віці. Вони могли спати на 45 хвилин довше, ніж коли працювали, повідомляє
newsyou.info.

Також люди, що вийшли на пенсію, рідше скаржилися, що страждають від ранніх пробуджень або втоми, яку вони відчувають після пробудження. Позитивний ефект був виражений серед учасників дослідження, які страждали від психологічного дистресу перед виходом на пенсію, а також тих людей, хто до виходу на пенсію вважав свою роботу джерелом стресу, а власне здоров'я слабким.

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
11:00
У лікарів побільшало пацієнтів, стан яких погіршився через різкі перепади температури та атмосферного тиску.
16:42
Вчені дослідили 95% мутацій, здатних призвести до розвитку пухлини.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.