Виявлено фактор, який знищує властивість печінки до відновлення

17 Грудень, 2017 - 12:01

Дослідники визначили, що ступінь очищення спиртних напоїв впливає на ризик розвитку цирозу печінки. Вживання алкоголю поганої якості, навіть в малих дозах здатне провокувати розвиток небезпечного захворювання, відзначили при цьому фахівці.

Науковці з НГУ перевірили, з якою швидкістю виводиться з організму метиловий спирт. Їх робота показала: вживання алкоголю в малих дозах, але з високою періодичністю, сприяє тому, що в печінці починаються незворотні процеси. А головне, дослідники переконалися в тому, що саме з печінки метиловий спирт виводиться з великою затримкою.

Під час експерименту ін’єкції метанолу отримували самці мишей, після чого протягом доби у тварин брали проби з  печінки, нирок, легенів і мозку. Аналіз 
продемонстрував: на наступний день після отримання дози вміст метилового спирту знижувався, але не в печінці.

Висновок вчених: алкоголь перешкоджає біологічного відтворення тканин печінки. При тім псується генетичний матеріал клітин. При регулярному вживанні алкоголю, навіть у малих дозах, клітини цього органу втрачають здатність до оновлення. Вони просто не встигають це зробити.

А чим більше в алкогольному напої домішок, то тривалішим є його проходження через печінку, ukrhealth.net.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.