Популярне заняття визнали хворобливим і небезпечним для психіки

18 Грудень, 2017 - 14:45

Лікарі визнали схильність людини робити селфі і публікувати фотографії в мережі психологічним відхиленням, яке назвали "селфізм". Виявляється, така звичка характерна невпевненим людям, які хочуть отримати визнання й похвалу.

Загалом недуга складається з трьох стадій, перша полягає в бажанні іноді самостійно себе фотографувати і розміщувати знімки в мережі. На другому
етапі  людина починає робити селфі регулярно, не менше трьох разів на день. На третій стадії хворий не може відмовитися від постійних публікацій власних фото і робить селфі шість і більше разів на день. В цьому випадку можна говорити про справжню залежність, подібну наркоманії або алкоголізму.

За словами експертів, бажання постійно робити селфі  можна вважати психологічним захворюванням. Цю проблему можна  прирівняти до комп'ютерної чи любовної залежності. Після визнання селфізма хворобою, лікарі почнуть розробляти методи боротьби з нею, пише  maximum.fm.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.