Визначено день тижня, який найбільше підходить для покращення стосунків

18 Грудень, 2017 - 18:00

Науковці з Лондонської школи вищої економіки і політичних наук вирахували, що найкращим днем для сексу є четвер. Як пояснили дослідники, найвищий рівень тестостерону в чоловіків й естрогену в жінок спостерігається у четвер вранці. Це науковці пояснюють циклічністю продукування гормонів. Про таке пише expres.ua.

Адже перші два дні тижня -- найбільш стресові. У такій ситуації збільшується рівень гормону кортизолу в крові, а інших гормонів (серотоніну, дофаміну), що відповідають зокрема й за позитивні емоції, стає менше. Вироблення статевих гормонів також частково блокується кортизолом, і це лише поглиблює стан стресу. Цим почасти пояснюється такий факт: коли людина потрапляє у складні психологічні ситуації, переживає якусь трагедію, в неї знижується здатність зачинати і виношувати дітей. Стрес пригнічує і статевий потяг, тож більшість чоловіків і жінок у тривожні моменти життя зовсім не налаштовані на інтим. А найгірше, коли стрес стає повсякденним. Тоді гормональний дисбаланс лише підсилюється.

Тож, якщо у календарі є бодай один спокійний день, варто присвятити його собі і своїм коханим.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.