Чотири предмети в домі виявилось найбільше забруднені мікробами, тому і хворіємо

18 Грудень, 2017 - 16:00

Спеціалісти склали список предметів побуту, які потребують щоденного чищення. Окрім хіба що туалетної кімнати, яка поза конкуренцією.

- Кухонні рушники знаходяться в постійному контакті з залишками їжі і бактеріями, тому їх потрібно міняти щодня. Навіть коли рушники на вигляд чисті, на їхній поверхні знаходиться величезна кількість мікроорганізмів, які швидко розмножуються і  потрапляють на інші предмети, підвищуючи ризик розвитку
різних недуг.

- Ключі є одними з найбільш забруднених предметів у домі. Та мало хто з нас знає про те, що ключі також треба чистити. Ми постійно торкаємося ключів руками, носимо їх в кишенях, кладемо на різні поверхні, на яких можуть бути віруси і бактерії. Тому ці предмети слід мити антибактеріальним милом або обробляти їх антисептичною серветкою.

- Губка для миття посуду. Залишки їжі, бруд і вода вбираються в поверхню губок, в результаті чого створюється ідеальне середовище  для розмноження збудників. При тім збільшується ймовірність появи хвороб, зокрема, травної системи.

- Кавоварка - на її стінках створюється сприятливе середовище для розмноження мікробів, які можуть становити небезпеку для здоров'я. Саме тому так важливо щодня мити кавоварку, розбираючи її, щоб повністю видалити залишки кави, пише khm.depo.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
14:23
Як перевірити, чи є у поліклініці те, що у вас вимагають придбати? Що робити, якщо вам не надають наявні ліки безплатно?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.