Відомий лікар назвав найбільшу проблему українців, закладену з дитинства

19 Грудень, 2017 - 16:00

Популярний серед українців мотиватор "а що люди скажуть" насправді може зіпсувати життя вам та вашій родині. Про таке заявила психіатр, Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії Тіна Берадзе.

- "Нас так виростили. Нам завжди говорили, що скаже сусідка. Але! По-перше, сусідка, нічого доброго не скаже. Ми так запрограмовані, що негатив сприймаємо набагато краще. Якщо ви успішна людина, сусідка придумає все, щоб цей успіх знецінити, а якщо ви нічого не досягли, вона навіть згадувати про вас не буде".

- За словами психолога, не можна сподобатись усім. А намагатись догоджати і змінювати свою поведінку, зважаючи лише на те, "що скажуть люди", – свідчення низького рівня емоційного інтелекту. Якщо будеш зважати на думку сусідів – тупцюватимеш на місці без процесу особистісного зростання. Бо забагато енергії витрачаємо на те, щоб всім догодити.

- Потрібно чинити так, щоби дітям не було соромно за вас. Берадзе наголосила, що головне при тім дотримуватися загальних норм поведінки і закону, пише 24tv.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.