Відомий лікар назвав найбільшу проблему українців, закладену з дитинства

19 Грудень, 2017 - 16:00

Популярний серед українців мотиватор "а що люди скажуть" насправді може зіпсувати життя вам та вашій родині. Про таке заявила психіатр, Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії Тіна Берадзе.

- "Нас так виростили. Нам завжди говорили, що скаже сусідка. Але! По-перше, сусідка, нічого доброго не скаже. Ми так запрограмовані, що негатив сприймаємо набагато краще. Якщо ви успішна людина, сусідка придумає все, щоб цей успіх знецінити, а якщо ви нічого не досягли, вона навіть згадувати про вас не буде".

- За словами психолога, не можна сподобатись усім. А намагатись догоджати і змінювати свою поведінку, зважаючи лише на те, "що скажуть люди", – свідчення низького рівня емоційного інтелекту. Якщо будеш зважати на думку сусідів – тупцюватимеш на місці без процесу особистісного зростання. Бо забагато енергії витрачаємо на те, щоб всім догодити.

- Потрібно чинити так, щоби дітям не було соромно за вас. Берадзе наголосила, що головне при тім дотримуватися загальних норм поведінки і закону, пише 24tv.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.
Дослідження свідчать, що мінус 1 кілограм ваги знижує кров'яний тиск на 1-2 мм рт. ст
Щорічно в світі 7,5 мільйона людей помирає від гіпертонії, а в Україні на неї хворий кожен третій.

Новини

09:30
Своїми параметрами новонароджена неабияк здивувала і батьків, і медиків. Адже за результатами ультразвукової діагностики, яку проводили на 40-му тижні вагітності, лікарі зазначили, що вага дитини - 3900 грамів
00:24
В. о міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що прянощі мають ряд корисних для людського організму властивостей.
22:24
Хороший секс на вихідних допомагає збільшити продуктивність на роботі.
19:20
Офтальмолог розповіла, чому розвивається "куряча сліпота".
17:00
На стіл до кардіохірурга Едуарда Соколова вклала шкідлива звичка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.