Сьогодні - Всесвітній день охорони психічного здоров'я

10 Жовтень, 2018 - 09:03
Тема цьогорічного дня - "Психічне здоров'я молоді у мінливому світі"

Молоді люди, де б вони не жили, регулярно стикаються у своєму реальному житті, у кінофільмах, в інтернеті з проявами порушень прав людини, війн та насильства. Перегляд моментів злочинів, залякувань, гра у насильницькі відеоігри може

спровокувати аддиктивну (addiction - залежність) поведінку, серйозні психічні захворювання, повідомляється на сайті Київського міського центру здоров'я.

Молодим недосвідченим людям майже нема чого протиставити таким впливам, у них немає навичок захисту психіки від руйнуючих емоцій. Тому необхідно  розмовляти з дітьми та молоддю про те, як вирости здоровою, успішною людиною, вміти протистояти спокусам, насильству, стресам, психічним травмам, розрізняти добро і зло, відчувати свою гендерну ідентичність, радять психологи.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.