Сьогодні - Всесвітній день охорони психічного здоров'я

10 Жовтень, 2018 - 09:03
Тема цьогорічного дня - "Психічне здоров'я молоді у мінливому світі"

Молоді люди, де б вони не жили, регулярно стикаються у своєму реальному житті, у кінофільмах, в інтернеті з проявами порушень прав людини, війн та насильства. Перегляд моментів злочинів, залякувань, гра у насильницькі відеоігри може

спровокувати аддиктивну (addiction - залежність) поведінку, серйозні психічні захворювання, повідомляється на сайті Київського міського центру здоров'я.

Молодим недосвідченим людям майже нема чого протиставити таким впливам, у них немає навичок захисту психіки від руйнуючих емоцій. Тому необхідно  розмовляти з дітьми та молоддю про те, як вирости здоровою, успішною людиною, вміти протистояти спокусам, насильству, стресам, психічним травмам, розрізняти добро і зло, відчувати свою гендерну ідентичність, радять психологи.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.