Психологи радять більше розмовляти із підлітками - а як саме?

11 Жовтень, 2018 - 08:20
Підлітки не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем

Як відомо, цьогоріч ний День психічного здоров'я був зосереджний, що відзначався 10 жовтня, був зосереджений  на молодих людях та їх психічному здоров'ї у мінливому світі.

Як зазначають фахівці Київського міського центру здоров'я, у сучасный соціально-економічній ситуації молодь залишилась без надійних соціальних орієнтирів. Споживчий тип соціального функціонування орієнтується на отримання максимального задоволення від життя і часто неможливістю його досягнення, що
призводить до аддиктивної (залежної) поведінки, пов'язаної з бажанням втекти від реальності. І, як правило, для цього використовують психоактивні речовини.

Неконтрольовані інформаційні потоки та реклама сприяють алкоголізації молоді. Викладки сигарет з привабливою підсвіткою на вітринах магазинів і кіосків залучають все нових курців з числа дітей і підлітків. Діти не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем на довгі роки.

Різке зростання вірогідності розвитку психотичних розладів спостерігається при ранньому вживанні каннабіноїдів (коноплі) та інших сумішей для куріння.

Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються алкоголь та наркотичні речовини, тому  психологи закликають: більше розмовляйте із своїми підлітками, але не як вихователь чи надзиратель, а як друг. Тоді між вами виникне довіра, й ви
зможете вчано помітити, коли підліток потрапить в біду.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.