Психологи радять більше розмовляти із підлітками - а як саме?

11 Жовтень, 2018 - 08:20
Підлітки не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем

Як відомо, цьогоріч ний День психічного здоров'я був зосереджний, що відзначався 10 жовтня, був зосереджений  на молодих людях та їх психічному здоров'ї у мінливому світі.

Як зазначають фахівці Київського міського центру здоров'я, у сучасный соціально-економічній ситуації молодь залишилась без надійних соціальних орієнтирів. Споживчий тип соціального функціонування орієнтується на отримання максимального задоволення від життя і часто неможливістю його досягнення, що
призводить до аддиктивної (залежної) поведінки, пов'язаної з бажанням втекти від реальності. І, як правило, для цього використовують психоактивні речовини.

Неконтрольовані інформаційні потоки та реклама сприяють алкоголізації молоді. Викладки сигарет з привабливою підсвіткою на вітринах магазинів і кіосків залучають все нових курців з числа дітей і підлітків. Діти не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем на довгі роки.

Різке зростання вірогідності розвитку психотичних розладів спостерігається при ранньому вживанні каннабіноїдів (коноплі) та інших сумішей для куріння.

Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються алкоголь та наркотичні речовини, тому  психологи закликають: більше розмовляйте із своїми підлітками, але не як вихователь чи надзиратель, а як друг. Тоді між вами виникне довіра, й ви
зможете вчано помітити, коли підліток потрапить в біду.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.