Психологи радять більше розмовляти із підлітками - а як саме?

11 Жовтень, 2018 - 08:20
Підлітки не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем

Як відомо, цьогоріч ний День психічного здоров'я був зосереджний, що відзначався 10 жовтня, був зосереджений  на молодих людях та їх психічному здоров'ї у мінливому світі.

Як зазначають фахівці Київського міського центру здоров'я, у сучасный соціально-економічній ситуації молодь залишилась без надійних соціальних орієнтирів. Споживчий тип соціального функціонування орієнтується на отримання максимального задоволення від життя і часто неможливістю його досягнення, що
призводить до аддиктивної (залежної) поведінки, пов'язаної з бажанням втекти від реальності. І, як правило, для цього використовують психоактивні речовини.

Неконтрольовані інформаційні потоки та реклама сприяють алкоголізації молоді. Викладки сигарет з привабливою підсвіткою на вітринах магазинів і кіосків залучають все нових курців з числа дітей і підлітків. Діти не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем на довгі роки.

Різке зростання вірогідності розвитку психотичних розладів спостерігається при ранньому вживанні каннабіноїдів (коноплі) та інших сумішей для куріння.

Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються алкоголь та наркотичні речовини, тому  психологи закликають: більше розмовляйте із своїми підлітками, але не як вихователь чи надзиратель, а як друг. Тоді між вами виникне довіра, й ви
зможете вчано помітити, коли підліток потрапить в біду.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:03
На дотик ця рослина не пекуча, але вже через декілька годин після контакту з нею на шкірі з'являються опіки.
20:19
Картинку уві сні може спровокувати давній спогад. Або ж гостра їжа, яку ви спожили ввечері.
17:00
Часто жертвами чотирилапих стають люди, які катаються на самокатах або їдуть на інвалідному візку. Розізлити їх може навіть ваш одяг.
14:42
Тут рятують поранених у боях за Україну, тут виходжують діток, які народились передчасно, і тут дають шанс стати матерями тим, від кого відхрещуються інші медики.
12:23
Студент каже: третьокурсників, які не складуть тест, можуть відрахувати. А перескладання - платне.
18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.