Психологи радять більше розмовляти із підлітками - а як саме?

11 Жовтень, 2018 - 08:20
Підлітки не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем

Як відомо, цьогоріч ний День психічного здоров'я був зосереджний, що відзначався 10 жовтня, був зосереджений  на молодих людях та їх психічному здоров'ї у мінливому світі.

Як зазначають фахівці Київського міського центру здоров'я, у сучасный соціально-економічній ситуації молодь залишилась без надійних соціальних орієнтирів. Споживчий тип соціального функціонування орієнтується на отримання максимального задоволення від життя і часто неможливістю його досягнення, що
призводить до аддиктивної (залежної) поведінки, пов'язаної з бажанням втекти від реальності. І, як правило, для цього використовують психоактивні речовини.

Неконтрольовані інформаційні потоки та реклама сприяють алкоголізації молоді. Викладки сигарет з привабливою підсвіткою на вітринах магазинів і кіосків залучають все нових курців з числа дітей і підлітків. Діти не усвідомлюють небезпеки стати алкоголіком чи курцем на довгі роки.

Різке зростання вірогідності розвитку психотичних розладів спостерігається при ранньому вживанні каннабіноїдів (коноплі) та інших сумішей для куріння.

Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються алкоголь та наркотичні речовини, тому  психологи закликають: більше розмовляйте із своїми підлітками, але не як вихователь чи надзиратель, а як друг. Тоді між вами виникне довіра, й ви
зможете вчано помітити, коли підліток потрапить в біду.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.