Ця проблема чатує здебільшого на дітей

15 Жовтень, 2018 - 18:40

Розрізняють такі різновиди педикульозу згідно з містом паразитування вошей: головний, платтяний, лобковий. Про це повідомляє Кировоградський обласний лаборатоний центр. 

Окрім безпосереднього паразитизму, платтяні воші здатні переносити епідемічний висипний тиф, епідемічний поворотний тиф, волинську гарячку.

Воші передаються від людини до людини при безпосередньому контакті, або через одяг, головний убір, предмети побуту; педикульозом неможливо заразитися від тварин, оскільки ці паразити видоспеціфічні, тобто людські воші можуть жити тільки на людині.

Воші паразитують на людині, харчуються кров’ю людини, відкладають яйця-гниди, які приклеюють до волосся. Самка відкладає щодня 3-7 яєць, за все життя – від 38 до 120 яєць. Тривалість життя дорослої особи – 27-30 днів.

Питома вага дітей до 17 років складає 78%, а учнів загальноосвітніх шкіл серед уражених дітей – 64%.

                    

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
14:23
Як перевірити, чи є у поліклініці те, що у вас вимагають придбати? Що робити, якщо вам не надають наявні ліки безплатно?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.