Визначено ідеальний інтервал між вагітностями

8 Листопад, 2018 - 12:53

Вчені з Університету Британської Колумбії і Гарвардської школи громадської охорони здоров'я проаналізували дані 148 544 жінок, які народили більше однієї дитини. І виголосили, що представляються ідеальним часовим проміжком між народженням дитини і новою вагітністю є 12-18 місяців.

Згідно з дослідженням, опублікованим в науковому журналі JAMA Internal Medicine, при вагітності, що настала менш ніж через 12 місяців після народження дитини, виникало більше ризиків, причому для жінок будь-якого віку, зазначає
medlinks.

Ризики для матерів були виявлені тільки у жінок старше 35 років.Ризики для дитини виникли у всіх жінок, що завагітніли менш ніжчерез 12 місяців після пологів, але в першу чергу у жінок у віцівід 20 до 34 років.

"Результати дослідження особливо важливі для жінок старшого віку, так як вони схильні до того, щоб скорочувати термін між вагітностями і часто роблять це навмисно", -- підкреслила головний автор дослідження Лаура Шуммерс.

У жінок старше 35 років, що завагітніли через півроку після попередніх пологів, вчені виявили ризик материнської смертності або важкої захворюваності, що дорівнює 1,2%.  У тих, хто почекав 18 місяців, ризик скоротився до 0,5%.

У більш молодих жінок, що завагітніли через півроку після пологів, вчені виявили ризик передчасних пологів, рівний 8,5%. У тих молодих жінок,
які почекали 18 місяців, ризик скоротився до 3,7%.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.