Визначено ідеальний інтервал між вагітностями

8 Листопад, 2018 - 12:53

Вчені з Університету Британської Колумбії і Гарвардської школи громадської охорони здоров'я проаналізували дані 148 544 жінок, які народили більше однієї дитини. І виголосили, що представляються ідеальним часовим проміжком між народженням дитини і новою вагітністю є 12-18 місяців.

Згідно з дослідженням, опублікованим в науковому журналі JAMA Internal Medicine, при вагітності, що настала менш ніж через 12 місяців після народження дитини, виникало більше ризиків, причому для жінок будь-якого віку, зазначає
medlinks.

Ризики для матерів були виявлені тільки у жінок старше 35 років.Ризики для дитини виникли у всіх жінок, що завагітніли менш ніжчерез 12 місяців після пологів, але в першу чергу у жінок у віцівід 20 до 34 років.

"Результати дослідження особливо важливі для жінок старшого віку, так як вони схильні до того, щоб скорочувати термін між вагітностями і часто роблять це навмисно", -- підкреслила головний автор дослідження Лаура Шуммерс.

У жінок старше 35 років, що завагітніли через півроку після попередніх пологів, вчені виявили ризик материнської смертності або важкої захворюваності, що дорівнює 1,2%.  У тих, хто почекав 18 місяців, ризик скоротився до 0,5%.

У більш молодих жінок, що завагітніли через півроку після пологів, вчені виявили ризик передчасних пологів, рівний 8,5%. У тих молодих жінок,
які почекали 18 місяців, ризик скоротився до 3,7%.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:03
На дотик ця рослина не пекуча, але вже через декілька годин після контакту з нею на шкірі з'являються опіки.
20:19
Картинку уві сні може спровокувати давній спогад. Або ж гостра їжа, яку ви спожили ввечері.
17:00
Часто жертвами чотирилапих стають люди, які катаються на самокатах або їдуть на інвалідному візку. Розізлити їх може навіть ваш одяг.
14:42
Тут рятують поранених у боях за Україну, тут виходжують діток, які народились передчасно, і тут дають шанс стати матерями тим, від кого відхрещуються інші медики.
12:23
Студент каже: третьокурсників, які не складуть тест, можуть відрахувати. А перескладання - платне.
18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.