Визначено ідеальний інтервал між вагітностями

8 Листопад, 2018 - 12:53

Вчені з Університету Британської Колумбії і Гарвардської школи громадської охорони здоров'я проаналізували дані 148 544 жінок, які народили більше однієї дитини. І виголосили, що представляються ідеальним часовим проміжком між народженням дитини і новою вагітністю є 12-18 місяців.

Згідно з дослідженням, опублікованим в науковому журналі JAMA Internal Medicine, при вагітності, що настала менш ніж через 12 місяців після народження дитини, виникало більше ризиків, причому для жінок будь-якого віку, зазначає
medlinks.

Ризики для матерів були виявлені тільки у жінок старше 35 років.Ризики для дитини виникли у всіх жінок, що завагітніли менш ніжчерез 12 місяців після пологів, але в першу чергу у жінок у віцівід 20 до 34 років.

"Результати дослідження особливо важливі для жінок старшого віку, так як вони схильні до того, щоб скорочувати термін між вагітностями і часто роблять це навмисно", -- підкреслила головний автор дослідження Лаура Шуммерс.

У жінок старше 35 років, що завагітніли через півроку після попередніх пологів, вчені виявили ризик материнської смертності або важкої захворюваності, що дорівнює 1,2%.  У тих, хто почекав 18 місяців, ризик скоротився до 0,5%.

У більш молодих жінок, що завагітніли через півроку після пологів, вчені виявили ризик передчасних пологів, рівний 8,5%. У тих молодих жінок,
які почекали 18 місяців, ризик скоротився до 3,7%.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.