Молода сім'я повністю відмовилася від тваринних продуктів і привчає до веганства сина

9 Листопад, 2018 - 16:05
Христина і Володимир Прудіуси детально пояснюють, чому відмовились від тваринних продуктів, як це вплинуло на їхнє здоров'я та що їсть дворічний син пари.
"Колись я була фанаткою м'яса! Так! Однак остаточно відмовилася від тваринного білка, коли аналізувала, чому не можу завагітніти, — розповідає 31-річна Христина в коментарі газеті Експрес. — Гінекологиня порадила мені вилучити з раціону продукти, які можуть спричинити внутрішню та зовнішню алергію, а в майбутньому — непереносимість певних продуктів у малюка. Наприклад, яйця, молочні продукти, ті, які містять глютен. Я дослухалась. І через три місяці завагітніла!" "А я відмовився від м’яса, яєць і молочних продуктів два роки тому, — каже 36-річний Володимир.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.