9 простих вправ, що допоможуть зберегти молодість шкіри

14 Листопад, 2018 - 15:40
Шкіра обличчя та шиї потребує особливого догляду, адже передусім саме на них з'являється найбільше зморщок.
Зберегти еластичність шкіри можна без спеціальних косметичних засобів та процедур, пише газета Експрес. — Йдеться про самомасаж із комплексом вправ для підтримання м’язів обличчя, — каже Оксана Угрин, провізорка-косметолог. — Вправи, про які зараз докладно розповім, рекомендую виконувати у віці 25+, навіть якщо зморшок ще немає. Така гімнастика покращує стан шкіри і зменшує прошарок підшкірного жиру. Уже за місяць регулярного виконання цих вправ ви побачите результат! Отож, перед гімнастикою очистіть і зволожте шкіру обличчя.

Реклама

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.