Отоларинголог розповів, як правильно лікувати нежить

14 Листопад, 2018 - 17:40
Як виникає ця проблема і що краще допомагає її позбутись ' народні засоби чи аптечні препарати?
У народі жартують, що "при лікуванні нежить минає за сім днів, а без лікування — за тиждень". Мовляв, поки сам не пройде, даремно витрачати кошти та зусилля, пише газета Експрес. Чи таке твердження відповідає дійсності? І як позбутись нежитю? — Збудники, що передаються повітряно-крапельним шляхом, насамперед атакують слизову оболонку носа, яка виконує важливу функцію знезараження вірусів завдяки бiологiчно активній речовині лізоцину, — пояснює Василь Дячук, лiкар-отоларинголог вищої категорiї, доцент, кандидат медичних наук. — Але коли атака збудників потужна або ж імунна система ослаблена, слизова носа може не впоратися з навантаженням. У нормі за добу продукується до 1,5 лiтра слизу (інакше б ніс буквально засох).

Реклама

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.