Чоловік, який 15 років живе з донорським серцем, розповів, як не вберіг власне

16 Листопад, 2018 - 17:00
На стіл до кардіохірурга Едуарда Соколова вклала шкідлива звичка.
"А я багато курив, — каже в коментарі газеті Експрес 53-річний Едуард Соколов, який нещодавно відсвяткував 15-річчя з донорським серцем. — Міг цілу пачку викурити без фільтру. Якось як закурив на роботі чергову цигарку — все всередині стало пекти, колоти, боліти.   Виявилося, інфаркт міокарда, та ще й з аневризмою". Читайте також: Партія регіонів повертається? Кому може бути вигідно реанімувати політичну силу Більше реальних історій про те, як знищується серце — у новому номері газети Експрес.

Реклама

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.