Через побічну реакцію в Україні заборонили популярний фізрозчин

20 Листопад, 2018 - 14:00
Заборону встановили через побічні реакції
 В Україні заборонено використовувати та поширювати лікарський засіб "Натрію хлорид". Відповідний указ опублікований на сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.  Аптеки повинні помістити цей препарат в карантин до окремого розпорядження Держлікслужби. Читайте також: Патрульний на собі перевірив дію медичного препарату, щоб спростувати рішення суду  "Тимчасово заборонити реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлориду, розчин для інфузій 9 мг/мл по 200 мл у пляшках скляних, серії 191767, українського виробництва через випадок непередбаченої побічної реакції", - зазначено в повідомленні. .

Реклама

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.