Курячий бульйон при застуді — корисно чи шкідливо?

9 Січень, 2019 - 15:27
Сімейна лікарка розповіла, як правильно вживати курячий бульйон під час хвороби, щоб він приніс користь.
Побутує думка, що ця страва додає організму сил під час хвороби і допомагає швидше впоратися із застудою, пише газета Експрес.   Це правда чи ще один медичний міф? "Курячому бульйону скажу "так" — за умови, що в застудженої людини немає ще й гострого запалення підшлункової чи загострення подагри, — каже сімейна лікарка та знавчиня народних методів лікування Олена Решетник. — За таких хвороб будь-які м'ясні навари протипоказані. Нежирний курячий бульйон (надлишки жиру можна попередньо зняти) не подразнюватиме жовчовивідні шляхи й дуже легко засвоїться, зігріє, додасть енергії". Рекомендація лікаря: Бульйон корисно споживати, коли вже одужуєш, але органiзм ще ослаблений.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:13
За даними Національної служби здоров'я України, 20% закладів, що подали заяви на укладення договорів із пацієнтами, - приватні клініки та лікарі-ФОПи.
18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.