В аптеках протиправно завищують вартість ліків: нові дані Держпродспоживслужби

27 Лютий, 2019 - 12:59
Завищення цін зафіксовані у семи областях, найбільші зловживання виявлено у Полтавській, Львівській, Кіровоградській, Закарпатській областях.
Йдеться про препарати, які належать до Національного переліку основних лікарських засобів. А отже, підлягають закупівлі закладами й установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а націнка на них не може перевищувати 25%. Експерти Держпродспоживслужби зафіксували, що в деяких аптеках надбавка при реалізації лікарських засобів сягала 41%! Більшість препаратів, на які були завищені ціни, — ліки для хворих, що страждають на важкі серцево-судинні та ендокринологічні недуги. Докладніше — у розмові з Ларисою Єфімовою, начальницею управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби України. — Скільки аптек було перевірено з приводу завищення цін на ліки, за який проміжок часу, в яких регіонах України? — Протягом січня 2019 року територіальними органами Держпродспоживслужби проведено 16 планових перевірок у сфері державних регульованих цін на фармацевтичному ринку.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
14:23
Як перевірити, чи є у поліклініці те, що у вас вимагають придбати? Що робити, якщо вам не надають наявні ліки безплатно?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.