Наші мікродиригенти: 6 важливих фактів про бактерії, які живуть у кишківнику людини

4 Березень, 2019 - 18:57
Науковці знайшли чимало доказів того, що мікрофлора може впливати на психіку.
А ще, як свідчить дослідження науковців американської біотехнологічної компанії Insilico Medicine, за складом кишкової мікробіоти можна визначити біологічний вік людини. До речі, у кишківнику мешкає аж 100 трильйонів бактерій! Більше про них — у розмові з Наталією Дубиніною, мікробіологинею, доценткою кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного фармацевтичного університету. — Звідки корисні мікроорганізми потрапляють у кишківник людини? — Від народження шлунково-кишковий тракт людини — стерильний, як і шкіра, й слизові оболонки, — каже вона газеті "Експрес". — Під час руху маляти пологовими шляхами, під час першого вдиху, а потім при контакті з персоналом медзакладу і з матір’ю на його слизову потрапляють мікроби. Ключовий момент — це перший ковток материнського молока.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
14:23
Як перевірити, чи є у поліклініці те, що у вас вимагають придбати? Що робити, якщо вам не надають наявні ліки безплатно?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.