Каштан вам у поміч! Які цілющі ліки можна приготувати з цвіту цього дерева?

29 Травень, 2019 - 11:41
Лише одна активна речовина есцин, яка міститься у цвіті дерева, знижує в'язкість крові, сповільнює її зсідання та підвищує стресостійкість організму.
Саме тепер, коли каштани вкрилися білими свічками, травознаї заготовляють їх цвіт. Кажуть, це дуже цінна лікарська сировина. “Квітки гіркокаштана (каштан кінський, Aesculi hippocastani) заготовляють у травні: обривають з грубого загального суцвіття і сушать у перший день на сонці, а потім — під дашком або на горищі, — пояснює в коментарі газеті "Експрес" травознай Андрій Форсюк. — Ця сировина багата на флавоноїди, дубильні, пектинові та біологічно активні речовини, зокрема ескулін, фраксин, есцин, завдяки яким каштан і є помічником No1 у боротьбі з варикозним розширенням вен, склеротичними змінами в судинах та тромбозами. Наприклад, ескулiн стимулює антитромботичну активність крові, есцин знижує в’язкість крові та сповільнює її зсідання.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
16:28
Черешні зменшують ризик варикозу, безсоння, серцевих недуг та позбавляють проблем зі шкірою і метаболічних розладів.
14:55
Клінічні дослідження показують, що вже за місяць у людини розвивається рубцеве звуження стравоходу, з'являються виразкові кровотечі в шлунку і всі симптоми токсичного набряку легень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.