Комарі мов навіжені! Ентомологиня пояснює, чому їх так багато, кого кусають перш за все і як захиститись

16 Червень, 2019 - 16:05
Дуже практичний текст!
Їх — безліч, причому кусають вони не тільки в сутінках, а й посеред дня, і навіть під пекучим сонцем. А люди скаржаться, що в аптеках тепер годі знайти засоби захисту від комарів — їх враз розкуповують. Що ж діється? — Така висока активність комах пов’язана з надмірною вологістю (адже останнім часом випадало чимало дощів) і спекою, — пояснює в коментарі газеті "Експрес" Наталія Партин, ентомологиня міського відділу обласного лабораторного центру МОЗУ. — Біля водойм їх нині найбільше, бо виплід комарів відбувається на поверхні води в прибережній зоні, що поросла рослинністю і добре прогрівається. — Від чого залежить агресивність комарів? — Більш кусючі вони при сході та заході сонця (що пов’язано з їхнім біологічним ритмом).

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.