Весільне застілля: які помилки організаторів можуть зіпсувати свято?

18 Червень, 2019 - 10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
Гості мало їдять, не танцюють. Хтось напився вже на 30-й хвилині свята, а хтось схопився за живіт — хоч викликай “швидку”! Аби такі випадки були не на вашому весіллі чи тому, на якому ви побували, ми підготували короткий, але практичний текст. Отже, про правила ідеального свята розповідають Христина Боговід, весільна організаторка, Вікторія Гурська, координаторка весіль, Олександр Жуковський, консультант кейтерингової компанії, Юрій Ткачук, шеф-кухар кейтерингової компанії, а також лікарки-дієтологині Лідія Грабовська, Надія Матчук і Людмила Гончарова. — Розпочнімо з першого організаційного запитання: о котрій годині найкраще розпочинати весільну забаву? Х. Боговід: — Ідеально — не раніше ніж о 15.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.