Якщо вжалила бджола: чим обробляти рану та в якому разі без "швидкої" не обійтися

26 Червень, 2019 - 18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
Люди масово скаржаться на укуси бджіл, яких цьогоріч як ніколи багато. Чим небезпечні такі випадки та що робити, коли місце ураження болить і розпухає? “Під час укусу перетинчастокрилi комахи впорскують у тіло людини бiологiчно активну речовину, внаслідок цього виникає бiль, з’являється почервонiння на місці укусу, — розповідає в коментарі газеті "Експрес" Анізія Бандрівська, лікарка вищої категорії, алергологиня обласної клінічної лікарні. — Загалом це нормальна реакцiя органiзму на ужалення. Згодом вона минає. Та якщо людина має алергію на пилок рослин, бджолопродукти тощо, то укус є дуже небезпечним.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.