Дівчина відмовилась від перукарів і самотужки відростила 25 сантиметрів волосся за рік. Який її рецепт?

2 Липня, 2019 - 14:00
Коли я ходила до школи, то мала найдовше волосся у класі, 70 см (при моєму зрості 165 см), густе й живе. Але все змінилося, коли моя сестричка стала експериментувати з моїми кучерями, бо ж опановувала фах перукарки.
Усе, що пам’ятаю з того дня, це те, як мама проходила повз нас кожні 2 — 3 хвилини і казала, що волосся димить. Сестра ж запевняла, що “це волога випаровується”. Уявіть собі, вона крутила мені мокре волосся на розжарену до 220 градусів плойку! А межа, після якої починає руйнуватися структура волосся і вигорає білок — 150 градусів. Далі сестра одразу лакувала його, і в гарячі відкриті лусочки волосин потрапляла хімія, яка їх добивала. Тоді моє волосся втратило “живий” вигляд і десять сантиметрів довжини.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.