Целюліт: звідки він береться та як його спекатись?

16 Липня, 2019 - 18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
Що воно таке — ці підступні горбочки на стегнах, сідницях, руках? Звідки це? — Правильна назва проблеми, про яку миговоримо, — гіноїдна ліподистрофія, але популярно підшкірні горбочки у ділянках накопичення жиру називають целюлітом, — пояснює "Експресу" Жанна Приходько, лікарка-дерматокосметологиня вищої категорії. — Такий стан виникає внаслідок порушення лімфообміну у ділянках накопичення жирових клітин і загалом наявністю надмірного жирового прошарку. Там, де він перевищує 3 — 4 сантиметри, з високою ймовірністю виникає целюліт, адже сполучна тканина послаблена надлишком жиру. Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з’являється “апельсинова шкіра”. — Чи правда, що целюліт — суто жіноча проблема? — Правильніше сказати: жінки мають до неї більшу схильність.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.