Трансжири є навіть у молоці. Яка їх кількість не шкодить здоров’ю і звідки вони беруться у натуральних продуктах?

5 Серпень, 2019 - 13:45
А також - декілька практичних порад зі здорової кулінарії.
Мабуть, кожен з вас чув, що фастфуд це нездорова їжа, адже в ній багато трансжирів. Проте керівник програми з питань харчування, фізичної активності та ожиріння Всесвітньої організації охорони здоров’я Жоао Бреда заявив: трансжири чатують на нас і в домашніх продуктах. За даними ВООЗ, щороку лише від серцево-судинних недуг, зумовлених вживанням продуктів із високим вмістом трансжирів, помирає понад 500 000 людей. Що таке трансжири? І чому їх слід уникати? Запитуємо про це Наталію Велику, кандидатку медичних наук, завідувачку кафедри гігієни та екології No4 Національного медичного університету імені О. О.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:00
Іноді людина почувається схмелілою, але не здогадується, що знаю. Стан сп'яніння без вживання алкоголю називається синдромом автопивоварні.
13:00
Який орган старіє найпершим, яка шкідлива звичка найбільше спричиняє до старіння організму і чому дехто вже в 30 почувається, як у 60?
17:00
Деякі добавки, які є в цьому виробі, здатні провокувати алергію, мігрень і навіть безсоння.
16:00
Цю хворобу називають загадковою. При ній категорично протипоказані спиртне та стреси.
16:00
Гарячка у перші дні застуди чи грипу - саме через них. І саме вони дають час імунній системі активізуватися та виробити власні клітини для прицільного знищення вірусу.
20:20
За калорійністю пів склянки насіння можна порівняти з плиткою шоколаду, а склянку - з батоном або порцією шашлику зі свинини, кажуть дієтологи.
15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.