Роки примножують кілограми. Чому так відбувається і як зламати цю схему?

30 Вересень, 2019 - 12:30
Прості поради для тих, хто хоче бути струнким на пенсії.
Нещодавно науковці Каролінського університету в Швеції наголосили, що основна причина набору неконтрольованої ваги у похилому віці — обмін ліпідів (жирів), який з роками починає знижуватись, а зайві кілограми, відповідно, — примножуватись. Як саме працює обмін ліпідів і що це взагалі таке? Що ще впливає на збільшення маси тіла у похилому віці? — Обмін ліпідів — це, простіше кажучи, розщеплення та синтез жирів, — пояснює "Експресу" Юлія Поворознюк, лікарка-дієтологиня, терапевтка, членкиня Асоціації дієтологів України. — З віком, через зниження обміну речовин, погіршується розщеплення жирів. Знижується маса м’язів, жирові клітини відкладаються між ними. Погіршує ситуацію також те, що з віком люди зазвичай менше рухаються, а кількість вуглеводів, які вони споживають, не скорочується, а радше навпаки.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:00
За останніми даними, чоловіки частіше хворіють на БАР, аніж жінки. Точні причини проблеми досі не з'ясовані.
09:32
Сульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу.
08:30
"Дехто вірить, що допоможуть перекис водню, мухомори, голодування. Але найкраще допомагає лікування при ранній діагностиці хвороби".
15:00
Фахівці радять купувати рибу у супермаркетах і не лінуватися вимагати необхідні супровідні документи. Розповідаємо, чому.
11:00
Медицина виокремлює три основні види раку молочної залози. Один із них - гормонозалежний.
11:00
Все почалося з того, що у пацієнта раптом стали набрякати і боліти суглоби, а згодом погіршився зір.
09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.