Роки примножують кілограми. Чому так відбувається і як зламати цю схему?

30 Вересень, 2019 - 12:30
Прості поради для тих, хто хоче бути струнким на пенсії.
Нещодавно науковці Каролінського університету в Швеції наголосили, що основна причина набору неконтрольованої ваги у похилому віці — обмін ліпідів (жирів), який з роками починає знижуватись, а зайві кілограми, відповідно, — примножуватись. Як саме працює обмін ліпідів і що це взагалі таке? Що ще впливає на збільшення маси тіла у похилому віці? — Обмін ліпідів — це, простіше кажучи, розщеплення та синтез жирів, — пояснює "Експресу" Юлія Поворознюк, лікарка-дієтологиня, терапевтка, членкиня Асоціації дієтологів України. — З віком, через зниження обміну речовин, погіршується розщеплення жирів. Знижується маса м’язів, жирові клітини відкладаються між ними. Погіршує ситуацію також те, що з віком люди зазвичай менше рухаються, а кількість вуглеводів, які вони споживають, не скорочується, а радше навпаки.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:45
Епідемію хвороби у світі назвали наймасштабнішою за всю історію.
14:45
Спалахи небезпечного вірусу фіксують у всьому світі, а лідером за кількістю захворювань на пострадянському пострадянському просторі вважають Україну.
18:00
Така процедура тамує біль та знімає напругу в м'язах, кажуть лікарі.
11:00
За найскромнішими підрахунками, понад 700 тисяч українців на рік опиняються на термальній (кінцевій) стадії тієї чи іншої хвороби і потребують паліативної допомоги.
13:20
Розповідаємо, як працюватиме Програма медичних гарантій і чому не всі зможуть нею скористатися.
13:21
Усе, що відомо про поширення небезпечного вірусу.
14:55
Трансплантація оранів виходить на новий рівень, кажуть науковці.
10:00
Надмір цукерок та інших цукровмісних продуктів може мати дуже неприємні наслідки, кажуть медики.
09:00
10 січня прогнозують перше цього року затемнення Місяця - напівтіньове. А що каже сучасна наука про дію сонячних і місячних затемнень на наш фізичний та психічний стан?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.