Нежить та печінка. Який зв’язок?

29 Жовтень, 2019 - 14:00
Якщо ви легко і часто застуджуєтесь, варто перевірити органи травлення, радять лікарі. І ось чому.
Але який зв’язок між ГРЗ і цими органами, спитаєте ви? Пояснюємо у нашій розмові з лікарями. — Зв’язок — прямий, адже в кишківнику, якщо він здоровий, живуть представники корисної мікрофлори, що мають здатність підвищувати синтез імуноглобуліну. А останній відповідає за місцевий імунітет, стимулює імунну відповідь, — пояснює "Експресу" Наталя Дубиніна, доцентка кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного фармацевтичного університету. — Йдеться про ентерококи, кишкову паличку, лактобактерії тощо. Якщо із певних причин баланс мікрофлори порушений (внаслідок вживання антибіотиків, нераціонального харчування, стресів тощо), то гору бере патогенна мікрофлора.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
12:00
Селян просять жертвувати картоплю, буряки, моркву для лікарень. А медзаклад, де лікуються можновладці, купує тонни яловичини і риби.
10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
12:00
Пенсіонерка розповідає, що після того, як стала займатися карате, забула дорогу до медиків. І навіть на застуду не хворіє!
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.