Його провокують стрес і холод: про лікування та профілактику герпесу

4 Листопад, 2019 - 10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
Розповідаємо про специфіку та небезпеки цього захворювання, а також про профілактику і деякі хитрощі, які можуть допомогти швидко позбутися висипу. — Пухирці на губах — це характерний прояв вірусу простого герпесу першого типу, — каже "Експресу" Ольга Чудінова, лікарка-епідеміологиня міськвідділу обласного лабораторного Центру МОЗУ. — Від цієї інфекції потерпають слизові оболонки (зокрема й очей, якщо туди потрапляє вірус), лімфатичні вузли, печінка, селезінка й імунітет загалом. У ділянці зараження можуть збільшуватись лімфоїдні вузли. Крім цього, воно може супроводжуватися підвищенням температури, головним болем, а у деяких випадках — давати дуже серйозні ускладнення, як от запалення головного мозку.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
12:00
Селян просять жертвувати картоплю, буряки, моркву для лікарень. А медзаклад, де лікуються можновладці, купує тонни яловичини і риби.
10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
12:00
Пенсіонерка розповідає, що після того, як стала займатися карате, забула дорогу до медиків. І навіть на застуду не хворіє!
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.