То вона допомагає? Про несподіваний ефект радіації у боротьбі з Сovid-19

6 Травень, 2020 - 16:00
Науковці дослідили, що радіотерапія стимулює імунітет та може допомогти, зокрема, при лікуванні пневмонії, спричиненої коронавірусом.
За останніми дослідженнями вчених Канади, опублікованими у британському науковому виданні Radiotherapyand-oncology, радіотерапія може зменшити запалення і полегшити небезпечні для життя симптоми при лікуванні пневмонії, що спричинена COVID-19. — Науковці й раніше вивчали механізм так званого радіаційного гормезису, — каже професор Олександр Вайсерман, доктор медичних наук, завідувач лабораторії епігенетики Інституту геронтології АМНУ. — Йдеться про ефект парадоксального стимулювання, спричиненого впливом малих доз речовин, які при застосуванні великими дозами — токсичні. Водночас, за дослiдженням вчених, у регiонах із природним пiдвищеним радiацiйним фоном кiлькiсть хворих на рак є прямо протилежною рiвневi радiацiї, та й загалом довгожителів там більше. Це пояснюється тим, що, якщо дози радiацiї, близькi до величини природного радiоактивного фону Землi, отримувати з народження, то вони змiцнюють регуляторнi функцiї організму.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.