І нехай примножуються зв’язки між нейронами! Текст про те, як із віком не втрачати кмітливість

19 Липня, 2020 - 11:00
Якими є перші ознаки того, що вам слід негайно почати тренувати мозок? Що радять фахівці для втечі від старечої недоумкуватості?
Часто можна почути фразу: спиртне розум відібрало. Утім останнє дослідження науковців показує, що має право на існування і такий вислів: трішки алкоголю розуму додало. Так, вчені зі США та Китаю дослідили, що помірне вживання спиртного покращує когнітивні здібності пенсіонерів. Це дослідження тривало 12 років, у ньому взяли участь 20 тисяч осіб у середньому віці 61 рік. Пенсіонери, які вживали алкоголь у помірних дозах (не більше семи порцій на тиждень для жінок і 15 порцій — для чоловіків, де одна порція — пляшка пива, бокал вина чи 25 г міцнішого алкоголю), краще вирішували тестові завдання.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.