Правда і міфи про анестезію

22 Липня, 2020 - 15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Без анестезії неможливі безліч операцій! А як ця процедура впливає на організм людини? Які реальні ускладнення можливі після неї? — Спершу варто нагадати, що існують різні види анестезії: загальна, що передбачає медикаментозний сон, знеболення та міорелаксацію, і регіонарна, яка блокує передачу імпульсів уздовж нервового волокна у місці операції, — пояснює лікарка-анестезіологиня Наталія Матолінець, завідувачка анестезіолого-реанімаційного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова. — А в стоматології застосовують місцеву провідникову анестезію у певні нерви. — Чому так трапляється, що після її введення люди все одно відчувають біль? — Причиною того, що анестезія не подіяла, є технічно неправильно виконана маніпуляція знечулення. У людини нерв може бути зміщеним у певний бік. Якщо зробити рентген-обстеження, то можна побачити його та ввести анестезію правильно.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.