Правда і міфи про анестезію

22 Липня, 2020 - 15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Без анестезії неможливі безліч операцій! А як ця процедура впливає на організм людини? Які реальні ускладнення можливі після неї? — Спершу варто нагадати, що існують різні види анестезії: загальна, що передбачає медикаментозний сон, знеболення та міорелаксацію, і регіонарна, яка блокує передачу імпульсів уздовж нервового волокна у місці операції, — пояснює лікарка-анестезіологиня Наталія Матолінець, завідувачка анестезіолого-реанімаційного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова. — А в стоматології застосовують місцеву провідникову анестезію у певні нерви. — Чому так трапляється, що після її введення люди все одно відчувають біль? — Причиною того, що анестезія не подіяла, є технічно неправильно виконана маніпуляція знечулення. У людини нерв може бути зміщеним у певний бік. Якщо зробити рентген-обстеження, то можна побачити його та ввести анестезію правильно.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
“Усе розпочалося з легкого поколювання у кінчиках пальців”, - каже наш співрозмовник.
11:00
Їх допускають навіть досвідчені у сексі партнери, кажуть фахівці.
11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.