Світ невпинно змінюється, і секс — теж

26 Липня, 2020 - 11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Теммі Нельсон, американська психотерапевтка, авторка книг “Нова моногамія” і “Секс, якого ви прагнете”, переконана, що через декілька десятиліть інститут шлюбу відійде в минуле. А Генрі Т. Грилі, юрист, професор права Стенфордського університету, автор книги “Кінець сексу й майбутнє репродукції людей”, пророкує, що приблизно через 40 років люди відмовляться від сексу як від репродуктивної функції і перейдуть на штучне запліднення. Наскільки реалістичні такі прогнози? — Людство розвивається прискореними темпами, еволюціонують і сексуальні стосунки, — каже Євген Заїка, професор психології. — У наш час люди дедалі частіше розділяють любов і секс, не кажучи вже про секс і шлюб, і дедалі більше сприймають секс як розвагу.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.