Світ невпинно змінюється, і секс — теж

26 Липня, 2020 - 11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Теммі Нельсон, американська психотерапевтка, авторка книг “Нова моногамія” і “Секс, якого ви прагнете”, переконана, що через декілька десятиліть інститут шлюбу відійде в минуле. А Генрі Т. Грилі, юрист, професор права Стенфордського університету, автор книги “Кінець сексу й майбутнє репродукції людей”, пророкує, що приблизно через 40 років люди відмовляться від сексу як від репродуктивної функції і перейдуть на штучне запліднення. Наскільки реалістичні такі прогнози? — Людство розвивається прискореними темпами, еволюціонують і сексуальні стосунки, — каже Євген Заїка, професор психології. — У наш час люди дедалі частіше розділяють любов і секс, не кажучи вже про секс і шлюб, і дедалі більше сприймають секс як розвагу.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
“Усе розпочалося з легкого поколювання у кінчиках пальців”, - каже наш співрозмовник.
11:00
Їх допускають навіть досвідчені у сексі партнери, кажуть фахівці.
11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.