Один на мільйон. Понад шість років лікарі шукали причину хвороби, через яку дитина перестала рости, ходити, а її тіло вкрилось виразками

2 Серпень, 2020 - 11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
Нещодавно 7-річний Арсенчик спитав маму: “А можна мені вже починати жити?” На очах у жінки з’явились сльози. Утім тепер — це сльози радості. Адже страшні муки її сина, які тривали від самого народження, — вже позаду. Вражаюча історія про те, як роками медики не могли поставити дитині правильний діагноз і це перетворило життя її та батьків на страждання. ЕТАП 1: З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЯ У сім’ї Денишенків із села Вовчків, що на Київщині, вже було двоє чудових діток, і вони неабияк зраділи звістці, що скоро стануть батьками втретє.

Реклама

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.