Розмова з лікарем

Улітку можна заразитись недугою, яка дойматиме дивними симптомами впродовж тривалого часу, попереджають лікарі.
21 серпня відбудеться найдовше сонячне затемнення в історії. Про це заявили вчені з Національної сонячної обсерваторії (США).
Йдеться про катаракту та глаукому. Саме вони суттєвого погіршення чи навіть втрати зору у старшому віці.
"Очi червонi, наче в кролика, i таке вiдчуття, що їх пiском засипало!" -- описує свої вiдчуття пацiєнт. Чому виникає ця проблема? Чи вона лiкується?
За результатами їхніх тринадцятирічних досліджень, саме самотні жінки вдвічі частіше потерпають від гіпертонії, ішемічної хвороби серця, ожиріння.
Лiто, а ще й таке спекотне, не кращий час для нашого волосся.  Воно так само страждає вiд сонячних променiв, як i шкiра, стає ламким, сухим, тьмяним.
Пiсля сорока рокiв у чоловiкiв вiдбуваються гормональнi змiни, зауважують лiкарi.
Тиреотоксикоз, гiпертиреоз, базедова хвороба, дифузний токсичний зоб, пiдвищена функцiя щитоподiбної залози -- усе це назви однiєї недуги.
Медики рекомендують обов'язково ввести ці плоди у щоденний раціону і дорослих, і дітей. Кажуть, щодня треба з'їдати бодай два яблука.
Свербіж в інтимній зоні, необхідність змінювати спіднє кілька разів на день, дискомфорт під час інтимної  близькості і навіть під час справляння природної потреби -- усе це симпт

Тема дня

Двомісячне немовля померло від кашлюку... Це сталось на Львівщині.
Наявнiсть тромбiв -- один iз тих небезпечних станiв, яких так бояться пацiєнти та лiкарi. I недарма, адже поведiнка тромба є непередбачуваною.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.