Розмова з лікарем

Експерти з Унiверситету Техаса визначили, що пiк сексуальностi жінки настiє в 40 рокiв. За їх версiєю, причина приховується у зниженнi фертильностi, а отже жiнки поспiшають завагiтнiти й народити.
За період навчання поширеність хвороб органів травлення та проблем із зором зростає в півтора рази, недуг ендокринної системи -- в 2,6 рази.
Шкiра обличчя блискуча та груба, з червоними плямами, а через те, що легко затримується пил, вона весь час сiра, нiби брудна.
25 травня у світі відзначають день щитоподібної залози.
Часто від поту не допомагають ні дезодоранти, ні спеціальні креми. До слова, від надмірної пітливості - гіпергідрозу - страждає близько одного відсотка мешканців планети.
Додайте слабкість, задишку, сильне серцебиття. Все це може свідчити про низький рівень гемоглобіну в крові. Адже нестача цього білка викликає серйозне захворювання -- анемію.
Сир є одним найпопулярніших продуктів харчування - він присутній на столі і у повсякденному харчуванні, і на свята.
Робота в саду чи на дачі сприяє продовженню тривалості життя. Такого несподіваного висновку дійшли науковці з Гарвардського університету.
Експерти нагадують: фрукти та овочі, які визрівають природним шляхом, містять значно менше нітратів, ніж ранні овочі та фрукти.
Американськi медики з"ясували, що нарощування нiгтiв може призвести до появи алергiчної реакцiї. Причиною алергiї стає полiмерний препарат, за допомогою якого нарощують штучнi нiгтi.

Тема дня

У травні традиційно відзначається мiжнародний день боротьби з гепатитами, метою якого  є пiдвищення обiзнаностi про  розповсюдження хвороби.
Жахливий випадок стався на Львівщині, там сімох підлітків 12 - 15 років госпіталізували з алкогольним отруєнням.

Новини

14:00
Гострий мієлоїдний лейкоз може успадковуватися разом з мутацією в гені TP53 – так кажуть австрійські вчені
13:00
Віруси і бактерії по-різному поводяться в чоловічому і жіночому організмі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.