Розмова з лікарем

Відомо, що одним з найважчих наслідків застуди є гайморит. Але медики попереджають: ця хвороба може бути малосимптомною!
Цими вихідними у світі відзнгачали один з найприємнiших днiв у роцi --  Мiжнародний день обiймiв. Кажуть, пiд час дружнiх обiймiв люди обмiнюються душевним теплом.
Взимку ми волiємо частiше приймати гарячу ванну, в холодну пору великою популярнiстю користуються сауни та лазнi. Однак американськi вченi довели, що це призводить до погiршення
У багатьох після свят відчувається біль у правому боці, гіркота у роті. Ні, це не печінка. Скоріш за все, через застілля погіршився стан жовчного міхура.
Дзвін у вухах може бути рiзким та короткочасним, а може бути тривалим та нудним. Чи треба звертати на це увагу? Адже нiчого не болить...
Настав період, коли ми чи не найчастіше змушені звертатись до медиків за допомогою. На фоні хвороб отримуємо скерування в тому
Виявляється, під час сну людина опиняється в царині вагуса. Мова про такий собі блукаючий нерв, який інервує всі внутрішні  органи й змушує змінювати свій ритм роботи. 
Пiсля свят наш органiзм вимагає вiдновлення та очищення. Мiж тим, кажуть фахiвцi, необхiдний "матерiал" у нас пiд рукою.
"А той третій празник – святе Водохреща”...
Для людей зимові свята -- привід для гучного застілля, зустрічей з родиною та друзями. А от у лікарів -- гаряча пора, за їхніми

Тема дня

Такими виявились дані досліджень американських фахівців, оприлюднені в спеціалізованому журналі "JAMA Oncology". Медики
Ходіння по снігу мобілізує захисні сили організму
Минуло Водохреща, коли люди масово пірнали у крижану воду та ходили босоніж по снігу. Між тим, фахівці впевнені, що робити це слід систематично.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.